Baiba Kranāte

Mana specializācija ir sievietes fiziskā un garīgā veselība, ir liela pieredze šajā jomā un  labas atsauksmes. Individuālo konsultāciju laikā izmantoju visdažādākās metodes – saistībā ar cilvēka vēlēšanos.
Pēdējos gados īpaši strādāju ar t.s. transformācijas/ augšāmcelšanās jeb kristalizācijas procesiem, kas izpaužas gan fiziskā ziņā – sirds klauves, visdažādākās dīvainās organisma reakcijas utml, gan psiholoģiski – attiecību un personības krīzes.

2009. gada nogalē pēc daudzu gadu nodarbību vadīšanas dažādās vietās nolēmu izveidot pati savu TELPU.

gadu laikā izveidojusies īpaša; to pagodinājuši ne tikai audzēkņi, nākot uz nodarbībām, bet arī mani skolotāji un visdažādāko garīgo mācību praktizētāji. Viņu vidū ir starptautiski zināmas autoritātes, draugi no citām mūsu kopējās MĀTES ZEMES valstīm. Kāds brauc mācīt, kāds brauc mācīties...

Vārdu sakot – šobrīd tā ir visīstākā vieta, kur dalīties vienam ar otru.

KĀ VARU PALĪDZĒT. Manas zināšanas ir plašas, jo esmu meklētāja. Zinot, ka Esība ir Bezgalīga un mums vienmēr būs iespēja sevi pulēt līdz lielākam mirdzumam, mēs vienmēr būsim ceļā. Arī es.

GRUPAS NODARBĪBAS jeb Darbojamies kopā

INDIVIDUĀLĀS SESIJAS DAŽĀDĀS FORMĀS.

SEMINĀRI KORPORATĪVAI VIDEI

SEMINĀRI PERSONĪBAS SPĒKAM

Izmantoju zināšanas par augiem, slimību psihosomatiku, praktizēju visdažādākos meditācijas paņēmienus, tantras virzienus, psiholoģiju, esmu apguvusi vairākus desmitus dziedniecības veidu.  To arī izmantoju nodarbībās.

_fdeinats_img_3245

PAR STUDIJU

Baiba Life Art

Mans šībrīža uzdevums ir parādīt, ka ikvienam ir sava personīgā saikne ar to, ko dēvē par Avotu, Radītāju, Dievu. Atmodināt cilvēkā zināšanas arī sevī ieraudzīt Radītāju un noticēt tam. Pēc tam iegūtās zināšanas pārvērst prasmē būt Radītājam, iemācīties radīt apzināti. Vienlaikus uzņemties atbildību par it visu mūsu dzīvēs esošo: priecāties par apzināti radīto un izprast neapzināti radīto kā iespēju labāk iepazīt sevi. Instrumenti un metodes tam gadu gaitā man ir sakrājušas daudz: fiziskās praksesjoga un citas ķermeņorientētās mācības, meditācijas, zināšanas par saslimšanu psihosomatiskajiem iemesliem, pašas gadu gaitā izveidotā intuitīvās konsultēšanas metode, Uruyoga/ Gaismas joga, Laika Līniju Dziedināšanas sistēma( regresīvā, nākotnes modelēšanas metode),  Es izmantoju zināšanas senajās un tradicionālajās dziedināšanas mācībās (apgūtas vairāki desmiti) kā pamatu uz kura veidojies tas, ko jūtu kā savu aicinājumu un motivāciju savai esībai: palīdzēt fiziskajā pasaulē un mūsos ienest Jaunās Zemes idejas, Debesis uz Zemes, Augstākā Es ienākšanu cilvēka ikdienā, Radošuma un Iedvesmas galveno lomu un izkopšanu mūsu dzīvēs.

BAIBA LIFE ART -sauksim to šādi -ir metode, kas izaugusi no URUYOGA, ir piemērota ikvienam cilvēkam, respektējot tā brīža gatavību. Sevis dziļāka izpratne caur ķermeni: SARUNA AR SAVU ĶERMENI. Kādam tā ir iepazīšanās ar ķermeni teju pirmoreiz. Citam -sajūta par ķermenī plūstošajām dažādajām enerģijām un atklāsme, ka ķermenis ir navigācijas karte, kas dod signālus, kad esam uz sava CEĻA un kad esam novirzījušies. Kādam tā būs atklāsme, ka visa pasaule ietilpst viņā pašā, tai skaitā viņa ķermenī. Labi zināmais sanskrita termins „joga” jeb latviski „visa vienotība, veselums” šodien nozīmē vienošanos ar to, ko Lielā Atmoda jau atvērusi un paātrinātā evolūcija ik dienu turpina vērt. Mēs cienām un izmantojam tradīcijas, mantojumu un pasaules pieredzi, bet tikai godīgi būs atzīt, ka dzīvojam unikālā laikā, kurā bieži vien vakardienas patiesības vairs neder. Mēs -cilvēki -atdzimstam: mācību grāmatas tam, ko mēs šajā unikālajā laikā apgūstam, ir jāraksta mums pašiem šobrīd -tik ļoti viss ir "kā nekad agrāk"!.

AKTUALITĀTES

Nodarbības

<< jūnijs 2024 >>
PirOtrTreCetPieSesSve
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

LABI VĀRDI NO MANIEM

Ceļabiedriem

to top button