Man bieži patīk arī veidot lietas. Veikalā pieejamais ir manu spontāno patīk momentu rezultāts un var tikt dēvēts ne par produktiem, bet instrumentiem Ceļā. Es mulstu teikt, ka viss radies dziļas meditācijas un savienošanās procesā.

Labāk izstāstīšu piemēru:
Dažkārt es adu. Ne bieži, bet mēdzu to darīt. Vienā no ļoti grūtiem zemes plāna posmiem, bet transformējošiem smalkajās, kad es daudzus mēnešus no vietas kārtoju veselības lietas un burtiski palikšanu šeit - es adīju. Sāku džemperi, kas izvērtās kleitā. Tik daudz ārdījusi un sākusi no jauna laikam savā adītājas pieredzē nebiju nekad. Iznāca tik krāsaina un priecīga kleita, ka visur, kur gāju – vēl atrodoties „kārtošanas procesā” cilvēki teica, cik fantastiski priecīga jūs un jūsu kleita ir, kādas neizsakāmas dzīvesprieka enerģijas jūs nesat! To teica vislielākie 3D plāna cilvēki.

Vispār man jau tad pamazām radās sajūta par savu absolūti jauno fizisko veidolu. Es domāju, ka mana jaunā pašveidotā āda palīdzēja man kļūt par to, ko kļuvu šī procesa rezultātā –daudz veselāku, priecīgāku, sevi mīlošu un cienošu.

Un iezemēt augstās arktūriešu un plejādiešu dziednieku sūtītās vibrācijas, kuras arī man palīdzēja. Vēlāk uzzināju, ka gaiši zilā ir viņu krāsa - kleitā tās ir daudz! Turklāt esmu novērojusi, ka neapzināti velku to tad, kad nepieciešams turēt vibrāciju. Nu jau apzināti to uzvelku, kad jūtu – saaukstēšanās nāk virsū. Kleita ārstē dienas laikā.

Daudzas lietiņas, kuras radu, eļļu maisījumus, kādu rotu pēdējā laikā sev vai audzēkņiem, ceļabiedriem, veidoju apmēram līdzīgi. Nupat sajaucu kādu maisījumu un domāju: interesanti, kuram tas tiks - tie visi pārsvarā ir vienā eksemplārā. Šim bija tāda sastāvdaļa, ko nevienam citam neliktu. To izvēlējās meitene, kurai bija nopietna operācija, roka īsti labi vēl nekustējās (kaut viņa uzcītīgi nāca uz nodarbībām un tas ir vēl viens liels, atsevišķi aprakstāms prieks!). Varat iedomāties manu sajūsmu, kad viņa teica, iemasējot šo eļlu zibenīgi sajutusi limfas plūsmas atjaunošanos rokā, tā sākusi kustēties bez īpašām problēmām!

Izpētiet, kas jūs uzrunā un lietojiet labai veselībai, priekam un sevis mīlestībai! Kleitu vai džemperi te pagaidām neieraudzīsiet, bet iespējams, ka varētu kādam sarūpēt arī to!

Jūsu Baiba.

to top button