Darbojamies kopā grupā

  8. jūnijs 18:30 līdz 8. jūnijs 21:00

  Darbojamies kopā grupā 1

  Satikšanās. Viss par vibrāciju -Nr.2

  Praktisks un iedvesmojoši izzinošs pasākums apļa ceremonijas formā ar galveno domu: VIBRĀCIJA UN REZONANSE kā itin visa pamats. Turpinājums 11.maija pasākumam!
  Viss, ko darīsim šajās  divarpus stundās, būs veltīts VIBRĀCIJAI. BAIBAS KRANĀTES NODOMS –
   ikvienam pasākuma dalībniekam jaunā līmenī aktivizēt saikni ar viņa augstākiem plāniem un AVOTU, vēlreiz pārrunāt dažādu vibrāciju un to izpausmes mūsu ikdienā, piedāvāt harmonisku kopēju  DOMUBIEDRU TELPU līdzīgu / harmonisku vibrāciju izpausmei. Katrs dalībnieks saņems informāciju sev atbilstošā gatavības līmenī.
  PROGRAMMĀ:
  Turpināsim pirmajā reizē ( 11.maijā) iesākto: var pievienoties, ja nebijāt. Būs jauna informācija!

  Neliela izkustēšanās ikvienam sagatavotības līmenim.

  Darbojamies kopā grupā 2
  8.jūnija aplis.
  Būs informācija par vibrāciju medicīnu un dažiem tās veidiem, klausīsimies dziedinošās frekvences un stāstu par Dr. Rojalu Reimondu Raifu ( angl. dr. Royal Raymond Rife). viņa tehnoloģijām, , uz kuru bāzes turpina attīstīties mūsdienu progresīvā vibrāciju medicīna ( piem. Healy aparāts),Toma Paladino “scalar technologies” , kas ārstē no attāluma, izmantojot Tesla brīvās enerģijas idejas. Kur mēs šādas frekvences varam atrast dabā.
  Divas dziļas meditācijas – viena parazītu utml. organismu eliminēšanai. Otra – paplašināšanās un ciešāka saikne ar AVOTU nākamā līmenī kā līdz šim ( pēc pasākuma dalībnieki saņems tās audioierakstu).
  Neliels stāsts par 2023. g jūnija kolektīvajām enerģijām, ko tās nozīmē katram no mums, ar ko uzmanīties, kā produktīvi izmantot.
  Transformāciju pārvaldnieka Plūtona ietekme sakarā ar ieiešanu Ūdensvīrā enerģijās: kas tas ŪDENSVĪRA LAIKMETS..
  Pasākuma laikā būs iespēja baudīt kvantu hologrāfiskā moduļa aktivētu ūdeni, kā arī speciāli uzlādētu ēterisko eļļu toniku personīgā lauka un telpas harmonizēšanai. Katrs dalībnieks ar kvantu moduli varēs aktivizēt kādu savu personisku priekšmetu,
  Pēc pasākuma dalībnieki saņems audiomeditāciju pastāvīgai lietošanai un integrēšanai.
                                                    PIETEIKTIES
  KUR – studijā Matīsa ielā 8. 5. stāvā.
  reģistrējieties pasākumam laikus līdz 6. jūnija plkst. 20.00.
  SAGATAVOJIETIES – ģērbšanās ērti, lai varētu izkustēties un netraucēti atrausties meditācijas pozā. Vairākas dienas pirms tam noskaņojieties uz t.s. augstāku vibrāciju -atturieties no alkohola un smēķēšanas utml zemākām vibrācijām.
                                     Neliela grupa – maksimums 10 dalībnieku ekoloģiski drošā un augstu vibrāciju telpā pieredzējušas pasniedzējas ( 22 gadu pieredze) vadībā,
  APMAKSA30 eur
  Ir pieejamas 2 vietas par samazinātu maksu 25. eur. ( paŗ šo maksu neietilpst audiomeditācija pēc pasākuma) Pasākuma informācija ir tiešām nozīmīga, tāpēc vēlos. lai tā ir pieejama ikvienam gribētājam.
  Studijas konts: SwedbankLV21HABA 0551024144491 Baiba Kranāte
  Ja vēlaties maksāt skaidrā naudā uz vietas, dariet to zināmu reģistrējoties. 

  VADA BAIBA KRANĀTE – Ķermeņa psihoenerģētisko prakšu meistare, studijas un projekta YogaLifeArt vadītāja, ilggadīga jogas pasniedzēja. 

  Darbojamies kopā grupā 3Publiskā spīkere, diplomēta aktrise ( Pēterburgas Teātra, Kino un Mūzikas Akadēmija), uzņēmēja. Strādājusi TV un radio par raidījumu vadītāju & producenti. Grāmatas “Jaunās Zemes vārdnīca” autore. Metodes “Saruna ar savu ķermeni “izveidotāja. Radoši integrē dažādas holistiskās metodes ( kopā apm 30) – tai skaitā astroloģiju, naturopātiju, kristālu dziedniecību u.c. Publiciste un ceļotāja.

  Vada nodarbības gan LV, gan citur pasaulē. Aktīvi piedalās visdažādāko sfēru projektos organizācijās, kopā ar mediķiem vadījusi 15 seminārus Latvijas ģimenes ārstiem par jogas prakšu pielietojumu mugurkaula veselības stiprināšanā, radošos un mediju projektos par veselīgu dzīvesveidu plašai sabiedrībai.

  VAIRĀK

LABI VĀRDI NO MANIEM

Ceļabiedriem

Nodarbību kalendārs

<< jūnijs 2023 >>
PirOtrTreCetPieSesSve
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

to top button