Darbojamies kopā grupā

  25. jūlijs 18:15 līdz 25. jūlijs 19:45

  Darbojamies kopā grupā 1

  Saruna ar savu ķermeni.

  Fiziskā ķermeņa un psihoemocionālai labsajūtai.

  VAIRĀK

  3. oktobris 11:00 līdz 10. oktobris 09:00

  Darbojamies kopā grupā 2

  Artemīdas ieskāvumā. Ceļojums.

  Ceļojums ar jēgu un prieku kopā ar mani, Baibu Grieķijas siltajā oktobrī.
   3. – 10. oktobris.
  Dzīvošana piejūras pilsētiņā Artemīdā ( otrs nosaukums Spata).-15 minūtes no lidostas, 50 min no Atēnām. Labiekārtotā kotedžā
  Peldēsimies, gatavosim kopā ēst ar maniem grieķu draugiem, dosimies uz svētvietām, runāsimies par visu, kas uz sirds un galvā, meditēsim. Dzīvosim! SPECIFIKA – neliela privāta grupa, plānojot kopā aktivitātes, intereses, vēlmes, utml.
  Viss būs superindividuāli -grupa maksimums 7 dalībnieki.
  Darbojamies kopā grupā 3
  Kāpēc uz Grieķiju ar mani?
  Pirmkārt tāpēc, ka man ir sena un īpaša saikne ar šo vietu un esmu ieguvusi draugus, kolēģus, mystic women un mystic men, ar kuriem un viņu zināšanām labprāt tālāk iepazīstinātu. Mēs aizvedīsim uz vietām un iepazīstināsim ar vietējo kultūru unikālā, personiskā un neizmirstamā veidā,
  IZMAKSAS, ar ko rēķināties ( lidojums Rīga- Atēnas -Rīga, dzīvošana, autoceļojumi pa reģionu, manis piedāvātās aktivitātes un klātbūtne ceļotāja vajadzībās) – apm 1050 – 1200 eur- atkarīgs no izvēlētās kotedžas kategorijas un lidojuma cenas, dalībnieku skaita).
  Ir iespēja ierasties 1-2 dienas agrāk vai palikt ilgāk – palīdzēšu nokārtot!
  Ir dažādi triki izdevīgiem lidojumiem – interesenti, vaicājiet! Tiešie reisi uz/ no Atēnām 3ha 15 min airbaltic.lv un aegeanair.com
  Līdz 14. jūlijam SPECCENA aktivitāšu segmentam. No 15. jūlija par 80. euro dārgāk. Pirmā iemaksa 130. eur.
  PAPILDUS IZDEVUMI – ceļojuma apdrošināšana, ikdienas tēriņi
  Piemēram – Ēšana ( ieskaitot tavernas, kafe), apskates objektus -visai nedēļai apm 150 eur.
  Precīzāk info, programma info@baibalifeart.com
  Vēl viens IEMESLS CEĻOT ar mani – piedāvāšu izcilas kvalitātes vietas par samērīgām, LV kontekstā pat nelielām cenām !!!- ZINU GRIEĶIJU un mani tur uztver kā savējo, varbūt pat vietējo). Ja vien jūs zinātu, cik laimīgas un apmierinātas ar visu bija maija ceļojuma dalībnieces!
  Darbojamies kopā grupā 4ATSAUKSME no Maija ceļojuma dalībnieces Līgas: “Tas ir stāsts par kopradīšanu, kas ir iespējama mazā grupā, kur satiekas līdzīgi domājošie. Šī bija fantastiska iespēja BŪT.Baudīt nesteidzīgas brokastus ar skatu uz jūru un jaukām sarunām, iepazīt vietējo dzīvi, uzzināt vairāk par Grieķiju un tās svētvietām, sajust tās, izgaršot grieķu virtuves burvību un izbaudīt kopā gatavošanas prieku. Paldies, Baiba, par iespēju!”
  IEDVESMAI VIDEO ar Spinātu pīrāga recepti draudzenes Mia Adamidou dzimšanas dienā -vēlēšanās gadījumā satiksim viņu kādam sievišķibas pasākumam:-hamam rituālam, brokastu ceremonijai viņas studijā Inner Flow vai pastaigā Karalienes Amēlijas Nacionālajā dārzā!
  VAIRĀK

LABI VĀRDI NO MANIEM

Ceļabiedriem

Nodarbību kalendārs

<< jūlijs 2024 >>
PirOtrTreCetPieSesSve
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

to top button